Tasarimwarning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/hanci.org/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

İsmine Tezat Web Siteleri

Artık tek kelimeden oluşan anlamlı bir domain bulabilmek imkansız hale geldi. Sadece com uzantıları değil net biz info org hepsi alınmış durumda. Ve çift kelimelerden oluşan anlamlı bir çok domain de kapışılmış durumda.

Aklımıza bir isim geldiğinde hemen sorgulayıp var mı yok mu bakıyor ve boşsa hemen satın alıveriyoruz. Projemiz ne olacak? Sitemizin içeriği ne olmalı meçhul. Biz sadece önce isimleri kapıyoruz. Bugün gördüğümüz bir çok siteninde ücretsiz bir yerlerden başlayıp daha sonrasında kullanılan o ismin paralı olanlarına uyanınını görünce hemen satın alıp oradan devam ettirildiği farklı bir açıdır.

Kendine özgü olmazsa olmaz

Herkesin yaptığını herkes yapabilir. Eğer birşeyler yapmak istiyor ve bunun için yola çıkmışsanız herşeyden önce kendinize özgü olmak zorundasınız.

Başarının ilk basamağı kendin olmayı başarabilmektir. Ortaya koyacağın çalışmalar sana özel olmalı onu sen akıl etmiş ilk defa sen ortaya koyabilmiş olmalısın.

Heryerde olan her yerde bulunabilen bir çalışmayı yapıp ortaya koymak seni heryerde olanlarla bir tutmacaktır. Onlardan bir farkın olmıyacaktır. Önce sen kendin olmalısın.

Anket

Web sitesinde hangisi daha önemlidir:
İçeriği paylaş