parça kontör işiwarning: Creating default object from empty value in /home/hanci/domains/hanci.org/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Parça Kontör Sitesi Nasıl Yapılır?

Parça kontör sektörü, 2005 çıkış yılından bugüne, sektörün içindekiler tarafından farkedilebilen değişikliklerle birlikte hızla gelişen ve büyüyen bir sektör olmuştur.

Sektör ilk defa o zamanki adı Telsim olan Vodafone tarafından, online kontör yükleme hizmetini sunmasıyla başlamıştır. Ancak bu başlangıç parça kontör sektörünün asıl doğuşu olmamıştır. Gsm sektörünün asıl devi olan Turkcell tarafından parça kontör üretilene kadarda bu sektör tam anlamıyla başlamamıştır.

2005 yılında Turkcell‘in sunmadığı bu hizmet, bireysel girişimciler tarafından, değişik yöntemlerle sunulur hale gelmiştir. İlk olarak …..cell.com isimli firma Turkcell’in hatlarını satın alarak ve bu hatlardaki kontörleri msn üzerinden satışa sunarak, parça kontör sektörünün doğuşuna start vermiştir. Bu start ile parça kontör ve online kontör hızla ilerleyen bir sektör haline dönüştürmüştür . Msn halinden uzaklaşılmış, yeni yazılımlar üretilmiş, kontör yüklemleri elle yapılırken cihazlarla yapılır hale gelmiştir ve artık hiç bir insan eli değmeksizin online ve parça kontör yüklemelerine yapılmaktadır.

Anket

Web sitesinde hangisi daha önemlidir:
İçeriği paylaş