linux hostinglerwarning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/hanci.org/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

MyDomain hosting hakkında bilgi

Domain satışı yapan mydomain aynı zamanda hosting planları da sunmakta. Alacağınız hosting planına göre linux ya da windows kullanabilme seçeneğiniz var

Yönetim paneli olarak kendi alt yapısını kullanmaktalar. Kullanışlık olarak ise cok iyi diyemiyeceğim. Güvenilirlik ve kalite açısından tavsiye edebileceğimiz bir adres.

Birden çok host hesabı oluşturabiliyorsunuz. Takriben 1-2 farklı IP niz olabilir. Bir den çok domaini alt klasörlerden sunabilme seçeneğinizde var.

Kendisine ait site kurulum seçenekleri de bulunmakta.

www.mydomain.com adresinden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Brinkster hakkında bilgi

Brinkster yıllardır güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Ücretli ve ücretsiz hosting hizmeti vermekte. Ücretsiz hostingte bir çok hizmetleri kısıtlı.

Ücretli brinkster ise isteyene windows isteyene de linux desteği sağlamakta. Kısaca bilgi vermek gerekirse brinkster yönetim paneli çok berbat. Kullanıcıya yönelik kolaylaştırıcı özelliklerini göremedim. İnternette kullandığım ilk hosting firmalarından biri olsada diğer hostinglerin verdiği avantajlar yanında çok geride kalmış durumda.

Yeni bir domain eklemek için teknik desteğe mesaj atmanız gerekiyor. Hepsini tek bir yerden kontrol etmeniz gerekiyor. Alt klasör oluşturmanız daha güc.

Anket

Web sitesinde hangisi daha önemlidir:
İçeriği paylaş