Parça Kontör Sektörü Hızla Büyüyor

Ülkemizde neredeyse 10 yıldır varlığını korumayı başaran, tüketici konusunda sıkıntısı olmayan, alternatif firma sayısı oldukça fazla olan parça kontör sektörü büyümeye devam ediyor.

Özellikle Turkcell ve Avea kanadındaki kontör gönderimleri ile oldukça büyük kazanç sağlayan firmalar, Vodafone tarafından yapılan fiyat sabitlemesinden de oldukça fazla etkilendiler.

Ancak kar oranları ne kadar değişse de, talep yönünden sıkıntı olmadıktan sonra bu işi yapanların kazançlarında bir düşüş olmayacaktır.

Sonuç itibari ile hepimize her dakika lazım olabilecek bir ihtiyaç kontör olmadan ne mesaj atabilir, ne konuşabilir, nede çağrı atabilirsiniz.

Bu kapsamda gerek bayilere çıkış yapan toptancılar, gerek toptancıdan alıp perakende olarak satış yapanlar büyük bir kar oranı sağlamakta. Bunu yapabilmek içinde büyük bir yatırıma gerek yok. İnternet bağlantısı, bir banka hesabı ve bir bilgisayar yeterli. Sonrasında üyelik alıp gönderimlere başlamanız gerekecek.

Bazı firmalar sanal pos verebilirken, birçok parça kontör satıcısı kart kontör gönderimine de müsaade etmektedir. Bu sayede elinizde fazla kart kontör tutmaktan da sizi kurtarmaktadır.

Bunla beraber bazı firmaların bu işi dolandırıcılık olarak kullanması da sektöre olumsuz yansımaktadır. Sahte siteler üzerinden kredi kartı ile dolandırıcılık yapılması hem kişileri, hem firmayı hem de sektörü olumsuz etkilemekte, sanki tüm firmalara dolandırıcı imajına sebebiyet vermektedir.

Kısa süre içerisinde kontör hesabından çıkılıp dakika hesabına girilecek olması yeniden işleri karıştıracak gibi olsa da yakın dönemde kontör ihtiyacının bitmeyeceği kesin bir bilgi. Bu sebeple bu işi yapanlar kazanmaya daha uzun bir süre devam edecektir.

fikiravcısı

turkıyenın en hızlı en ucuz

turkıyenın en hızlı en ucuz en guvenılır tam ve parca kontor platformu lutfen fıyatlaıtmızı ınceleyınız bızden daha ucuzu yok zamanparca.net

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
CAPTCHA
Aşağıdaki resimde yer alan karakterleri kutucuğa doğru olarak yazınız
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

sponsorlu bağlantılar

Anket

Web sitesinde hangisi daha önemlidir:

Son yorumlar