Türkiye'nin ilk 13,3 inç netbook'u

Netbook olsun diye ekran genişliğinden ödün vermenize gerek yok. Aynı ağırlıkta ve gelişmiş özellikler ile Mobee Slim 13 inç diğer netbooklardan bir adım öne çıkıyor. 1280 x 800 yüksek çözünürlüğe sahip ekranı çok net ve canlı. LED teknolojisi sayesinde daha geniş renk gamına sahip olan Mobee Slim 13 inç ekranı şimdi daha canlı görüntü veriyor. LED teknolojisi karanlık görüntülerde yüksek derecede detay göstererek, görüntü kalitesini artırıyor. LED ekranın en önemli avantajlarından biri de daha az enerji tüketmesi. LED ekran az enerji harcayarak hem çevreye daha az zarar veriyor, hem de pil ömrünün uzamasına yardımcı oluyor. LED ekrana sahip Mobee Slim 13 inç ile yüzde 30 daha aydınlık görüntü yakalamak mümkün. Bu da Mobee Slim'in gündüz açık havada daha iyi görüntü vermesine olanak sağlıyor.

Görüntüsü, ismini aldığı çikolataya benzeyen, tekli tuş tasarımına sahip yeni çikolata klavye ile bilgisayar kullanımı şimdi daha konforlu. Özel tekli tuş tasarımı, parmak ucu ile daha fazla temas alanı kurarak, parmakların yandaki tuşlara çarpma ihtimalini düşürüyor. Uzun süre yazı yazan veya internette sohbet eden kullanıcılar için olağanüstü bir deneyim sunuyor. İnternette yazışmak hiç bir zaman bu kadar konforlu olmamıştı.

Çikolata klavye tasarımı, klavyenin aralarına toz ve pislik yerleşmesini engelliyor. Minimal bir görüntü oluşturan klavye, Mobee Slim'in sade tasarımını tamamlayarak ona ayrı bir estetik katıyor.

Mobee Slim 13 inç, AC' 97 destekli, 1 adet ses portu, kulaklık portu, mini HDMI portu, DC-IN portu ve iki adet USB portuna sahip. HDMI girişi ile Mobee Slim netbookdaki görüntüyü TV, monitör ve monitör / TV gibi sistemlerinize en hızlı ve verimli bir şekilde aktarıyor. 1.3 MP kamera çözünürlüğü ile yakındaki ve uzaktaki dostlarla görüntülü görüşme olanağı sağlıyor.

Mobee, Intel Atom N450 işlemci kullanıyor. Intel Atom N450, tek çekirdek/ çift işlem parçacığı yapısında ve 1.66 GHz saat hızına sahip. Mobee Slim'in daha hızlı olmasına yardımcı 2 GB hafızası ve 320 GB hard diski mevcut. Sahip olduğu geniş depolama alanı ile geniş multimedya koleksiyonunuza ev sahipliği yapacak Mobee Slim 13 inç, medya dosyalarınızı, arkadaşlarınız ve ailenizle kolaylıkla paylaşmanızı sağlayacak. Mobee Slim 13 inç, Windows 7 Starter işletim sistemi ile satışa sunuluyor.

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
CAPTCHA
Aşağıdaki resimde yer alan karakterleri kutucuğa doğru olarak yazınız
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

sponsorlu bağlantılar

Anket

Web sitesinde hangisi daha önemlidir:

Son yorumlar