Dikkat yeni bir adsense dolandırıcılığı uyarısıemailcomm-google.com adresinden gelen google adsense den geliyormuş gibi kendini gösteren korsan bir mail durumu söz konusu. Mail aşağıdaki gibi. Söz konusu mail adsense tarafından gönderiliyormuş gibi gösterilsede google ile ilişkisi yoktur. Verilen linkleri (cl.exct.net) çok iyi takip ettiğinizde de bunu göreceksinizdir.

Daha fazlası için emailcomm-google.com nedir ya da bu konuda mağdur olmuş kişiler hakkında bilgilerinizi bizimle buradan paylaşabilirsiniz.

Tavsiyemiz gönderilen mail adresi ADSENSE hesabınıza ait ise o adresi değiştirmeniz üzerine

---

Merhaba,

Ziyaretçilerinizin siteniz içinde gezinirken en çok hangi nevigasyon yollarını izledğini hiç merak ettiniz mi?

Analytics hesabınız ile en çok kullanılan nevigasyon yollarını tespit edebilir, bu yollar üzerinde reklam birimlerinizi yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde reklam birimleriniz daha da görünür olur ve TO'larınızda (tıklama oranı) artış sağlayabilirsiniz.

En popüler nevigasyon yollarını bulmak için Analytics hesabınızdan En iyi İçerik (Top Content) bölümüne gidin. Buradan Nevigasyon Özeti ve Giriş Yolları hakkındaki ziyaretçi yüzde analizlerini bulabilirsiniz.

Unutmayın ki; Reklam Birimleriniz ne kadar iyi bir şekilde ziyaretçilerinize gösterilirse, o kadar iyi TO'ların elde edersiniz.

Daha çok bilgi için lütfen Burayı ve AdSense Tips-Optimisation Microsite (sadece İngilizce) sitesini ziyaret edin.

Saygılar,

.....
Google AdSense Optimizasyon Ekibi

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizli tutulacak ve açıkta gösterilmeyecektir.
CAPTCHA
Aşağıdaki resimde yer alan karakterleri kutucuğa doğru olarak yazınız
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Anket

Web sitesinde hangisi daha önemlidir: