hostinglerwarning: Creating default object from empty value in /home/hanci/domains/hanci.org/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

MyDomain hosting hakkında bilgi

Domain satışı yapan mydomain aynı zamanda hosting planları da sunmakta. Alacağınız hosting planına göre linux ya da windows kullanabilme seçeneğiniz var

Yönetim paneli olarak kendi alt yapısını kullanmaktalar. Kullanışlık olarak ise cok iyi diyemiyeceğim. Güvenilirlik ve kalite açısından tavsiye edebileceğimiz bir adres.

Birden çok host hesabı oluşturabiliyorsunuz. Takriben 1-2 farklı IP niz olabilir. Bir den çok domaini alt klasörlerden sunabilme seçeneğinizde var.

Kendisine ait site kurulum seçenekleri de bulunmakta.

www.mydomain.com adresinden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hostnine hakkında bilgi

Hostnine cPanel alt yapısını kullanmakta. Hostgator tarzı hizmet vermekte. Teknik destek olarak ise daha zayıf gözükmekte. Derdinizi anlatmakta zorlanabileceğiniz bir hosting. Herhangi bir falza işlemci yemede tüm hesabınız banlanabilme durumu cok yüksek.

Ödemeler aylık yapılmakta. Eğer belli bir limite aşmıyorsa ziyaretçi sayınız kullanabilirsiniz.

Artı özelliği extradan bedavaya IP adresi veriyor olmaları. SEO yapanlar için sitenin arama motorları nezdinde + puan kazanmasını istiyorsanız değerlendirilebilecek bir hosting diyebiliriz.

Anket

Web sitesinde hangisi daha önemlidir:
İçeriği paylaş